شرکت گزینه طلایی ( سهامی خاص ) به شماره ثبت 266075 نماینده رسمی و انحصاری HOLUX آلمان و TORMAX سوئیس مفتخر است دربهای اتوماتیک این کمپانیها را به کارشناسان و متخصصین صنعت ساختمان در کشور معرفی نماید.
این شرکت جزو پیشگامان صنعت درب اتوماتیک در کشور محسوب میگردد که با تکیه بر سوابق ممتد اجرایی مدیران خود پس از بررسی های کارشناسانه و تطبیقی انواع دربهای اتوماتیک از تولید کنندگان مختلف سراسر جهان خصوصا اروپا و با در نظر گرفتن اصول فنی و رعایت اصل مشتری مداری، دربهای اتوماتیک HOLUX و TORMAX را به بازار ایران معرفی نماید.
این شرکت با در اختیار داشتن واحد QC، مجوز وزارت صنایع و معادن، پروانه بهره بردار و جواز تاسیس، قادر است تا محصولی با کیفیت و اقتصادی به مشتریان ارجمند معرفی و عرضه نماید.

استفاده مهمترین ارگانها، سازمان ها، هتل ها، شرکت ها و همینطور مراکز خریدو ... درسطح ایران، آسیا و اروپا گواهی بر کیفیت و عملکرد عالی این فن آوری دارد. درب های اتوماتیک گزینه طلایی مستقیما از کشور آلمان و سوئیس وارده شده و این شرکت عهده دار نصب، راه اندازی، ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی در سطح منطقه میباشد.

ما امیدواریم معرفی درب های تمام اتوماتیک گزینه طلایی به بازار ایران زمینه ساز ورود تکنولوژی روز دنیا، ارتقاء کیفیت و بالا رفتن عیار سازه های ساختمانی و نهایتا صرفه جویی موثر در مصرف انرژی و رضایت خاطر مشتریان گردد.


دربهای شیشه ای اتوماتیک کشوئی (44)

لوازم جانبی درب اتوماتیک شیشه ای (19)

دربهای اتوماتیک شیشه ای مثلثی (2)

دربهای اتوماتیک شیشه ای تاشو (1)

دربهای اتوماتیک شیشه ای لولایی (1)

دربهای اتوماتیک شیشه ای گردان (1)